Meist

nature-1283747_1280

Ettevõttest

CoralRoof on üle kümne aastase kogemusega ehitusettevõte.

Tänaseks on meie meeskond laienenud ning meie peamise tegevuse, eramute ehituse, kõrvale on lisandunud ka lao- ja tootmishoonete ning büroo- ning kaubanduspindade ehitus ja renoveerimine.

Coralroof OÜ koosneb pikaajalise koguemusega professionaalides, kelle eesmärk on väärtustada iga klienti ning pakkuda just talle sobivad lahendused tema visiooni elluviimiseks. Meie meeskond pakub uuenduslikke lahendusi, tagades samal ajal kõrge valiteedi ja tõhusa koostöö. Oleme pühendunud keskkonnasõbralikule kvaliteetsele ehitustegevusele ja hoiame end kursis ehitusmaailma muudatustega. Töötame tihedas suhtluses klientide ja parneritega, et tagada meie töö selge ja kliendi ootustele vastav tulemus.

Meie eesmärk on ehitada nii, et ka homme oleks mugav ja kulutõhus elada!

Missioon

Coralroof´i missiooniks on kliendikeskne koostöö, mille eesmärk on jõuda kvaliteetse lõpptulemuseni, mis tagab klientide rahulolu aastateks. Oma töös hindame me kaasaegset ja leidlikku lähenemist ning panustame loodud lahenduste funktsionaalsusesse ja pikaealisusse. Meie eesmärk on mitte ainult täita klientide ootusi, vaid ka ületada neid, pakkudes parimat võimalikku kvaliteeti ja kogemust.

 

Tunnistused

AAA krediidireiting

Gasellettevõtte diplom

Passiivmajade ehitustehnoloogia – CEPH Tunnistus

Tule meile tööle

Tule tööta Eesti ehitusettevõttes, kus väärtustatakse inimesi ja oskusi. Sul on kõik võimalused seniõpitut rakendada, end arendada, ning iseseisvalt töötada.

Vaata tööpakkumist