Meie teenused

Katusetööd

Maja katuse ülesanne on kaitsta seda sademete eest. Lekkiv katus põhjustab üsna kiiresti kahjustusi. Esmalt katuse enda kandvale osale ja seejärel juba kogu majale. Seepärast on tähtis, et läbijooksu avastamise korral võetakse katusetööd ette võimalikult kiiresti.

Tihti selgub, et parandamise ja lappimise asemel on mõttekam uue katuse ehitus. Vana hoone puhul peab enne uue katusematerjali valikut veenduma, millises seisukorras on kandetalastik ja kas see talub planeeritava materjali raskuskoormust, lisaks tuule ning lumekoormusele. Mõistlik on uueks katuse materjaliks valida eelmisega analoogne toode. Kui aga soovite suurema raskusega materjali paigaldada, on vajalik veenduda, et olemasolevat konstruktsiooni on võimalik tugevdada või hoopis rajada uus konstruktsioon. See võib olla aga kulukam, kui kattematerjali vahetus.

Võtmed kätte maja korral saate te panna koostöös projekteerija ja arhitektiga paika sobiva materjali ning sellest lähtuvalt projekteeritakse vajalik konstruktsioon. Katusekatte materjalide valik on äärmiselt lai, alustades kaasaegsest eterniidist ja lõpetades katuse elementidega, mis toimivad päikesepatareidega. Loomulikult on sama erinevad ka hinnad. Aitame teile sobivaima valiku leida!

Katusematerjalide valikul tuleb võrdlustes lähtuda selle kasutusest, sest katusetööd on kulukad. Algselt soodsam valik võib peagi uut vahetust nõudva katusekatte puhul osutada veelgi kallimaks, kui ajas kaua kestev, kuid esmalt kulukamana tundunud lahendus. Valikut mõjutavad kindlasti ka materjali müratase ja visuaalset rahuldust pakkuv tulemus.

Katusetööd on mõistlik planeerida kuivale perioodile, sest siis puudub oht, et tekivad niiskuskahjustused, tööd sujuvad kiiremini ja on vähem kulukad võimalike lisatööde arvelt.

Kui vajad uue katuse ehitamisel või vana parandamisel abi, võta ühendust ja me aitame!

Tehtud tööd

Tehtud tööd