Meie teenused

Fassaaditööd

Fassaaditööd on olulised nii maja välisilme kujundamiseks, kui ka kaitseks. Maja fassaad kaitseb hoonet ilmastikutingimuste eest, et ei saaks kahjustada tuuletõkke ja soojustusmaterjalid. Samuti annab fassaadi kattematerjal hoonele kauni välimuse, seega on see ka visuaalse poole pealt väga oluline element.

Fassaadi viimistlemiseks on tänapäeval väga palju erinevaid võimalusi ja materjale. Valik sõltub hoone otstarbest, hinnast, kestvusest ja hooldamisest. Kui olete kindel, et ei soovi fassaadi muuta pikka aega, on mõistlik valida selleks materjal, mille ajas kestvus on pikk ja võrdeline maja elueaga. Nendeks on näiteks erinevad tellised ning fassaadiplaadid. Krohvitud- ja puitfassaadid vajavad kindlasti tihedamat hooldust ja värskendamist.

Erinevate telliste ja fassaadikivide korral on eeliseks nende pikk eluiga, kuid fassaaditööd ja materjalid on ka suurema maksumusega ja kui soovite hiljem maja välisilmet või värvitooni muuta, ei pruugi kivide ülevärvimine olla visuaalselt rahuldav.

Fassaaditööd on maja ehituse eelarvet arvestades üsna oluline kulu, seega tasub enne otsustamist hoolega kaaluda, milline lahendus valida. Võtke meiega ühendust ja anname teile nõu!

Kuna fassad on ehitise juures kõige enam silmatorkav osa, siis tuleks kindlasti valida kvaliteetsed materjalid. Laudise ehk puitvoodri puhul on oluline, et viimistlusmaterjalina kasutatav värv või puidukaitsevahend kaitseks lauda niiskuse ja hallituse eest. Kattev värv kaitseb puitu kindlasti paremini, kui läbipaistev puidukaitsevahend, mida on vaja ka tihedamini hooldada ja uuesti üle katta.

Krohvide puhul on samuti erinevad krohvi margid. Kaasaegsemad on silikoonkrohv ja nanoosakesi sisaldav krohv. Need hülgavad paremini mustust ja fassaadi pestes eemaldub mustus kergemini. Kui krohvitud seina enam pestes puhtaks ei saa, või ei olda tulemusega rahul, on võimalik kogu hoone uuesti üle värvida. Seda saab kasutada ka juhul, kui soovitaks uut tooni ja ollakse vanast tüdinud.

Kindlasti tasub enne materjalide valikut ja lõplikku otsust pöörduda oma ala spetsialistide poole. Tuginedes meie aastatepikkusele kogemusele ja teadmistele ehituse valdkonnas, aitame teil lihtsamini otsusele jõuda ja tagame, et fassaaditööd saaksid tehtud kvaliteetselt.

Näita rohkem

Tehtud tööd

Tehtud tööd