Meie teenused

Ehitusalane konsultatsioon

Ehitusalane konsultatsioonEnne iga tegevuse alustamist on otstarbekas ja mõistlik kogu plaan põhjalikult läbi mõelda. Nii ka maja ehituse puhul. Kiirustades otsuseid tehes kaotad väärtuslikku aega ja raha.

Esmalt tasuks kaaluda kuhu ja millist elamut soovite te rajada, millised on olulised asjad, mis peaks olema läheduses ja kui suurt pinda vajatakse. Kas teid huvitavad puitmajad, soovite tellida võtmed kätte maja lahendust või on olemas oskused mõned tööd endal jätta ning vajate vaid konsultatsiooni?

Coralroof on teie jaoks igal ajal olemas. Mõne siseviimistlustööga saavad paljud inimesed ise hakkama, kuid keerukamad tööd nagu plaatimistööd ja sauna ehitus on ehk targem tellida spetsialistilt.

Kindlasti on oluline, et enne tööde algust jõuaksite te koostöös ehitaja ja projekteerijaga selguseni, milline on valmis maja lõplik maksumus, mida see sisaldab ja kui energiatõhus ehk mis energiaklassi maja kuulub. Energiatõhususest olenevad hilisemad kütte ja ülalpidamiskulud. Coralroofi teadlikud ehitajad osakavad välja tuua, milline on soojapidavusse panustatud raha tasuvusaeg ja kas seda on mõttekas teha või mitte.

Tihtipeale pööratakse tähelepanu siseviimistlusele ja jäetakse tähelepanuta elamu välispiirded, kuid just seda osa on hiljem keeruline muuta. Sellest oleneb samuti kasutusmugavus, sest meie kliimas peaks ruumis olema ühtlaselt soe nii akende, kui välisukse juures. Coralroof suhtub rajatavasse elamusse kui tervikusse – just nii võime kindlad olla, et kliendid on rahul ka aastate pärast.

Kuhu, mida ja kuidas ehitada – aitame teil sellele otsusele lihtsamini ja otstarbekamalt jõuda. Enne kui alustate, võtke kindlasti ühendust – säästate aega ja raha!